English Čeština

AMBICA vítězem Microsoft Awards 2011

MA_Winner_2011_CMYK

AMBICA vítězem Microsoft Awards 2011

Společnost Microsoft vyhlásila výsledky třináctého ročníku soutěže Microsoft Awards 2011, v níž se každý rok oceňují zajímavé IT projekty realizované certifikovanými partnery společnosti Microsoft. Do soutěže letos vstoupilo celkem 87 projektů. Partneři soutěžili v devíti kategoriích.

Společnost AMBICA zvítězila v kategorii Data Management a Business Intelligence  s projektem Performance Management pro prodejní síť Mountfield, a.s.

           

microsoft_awards_1200px-1040

Na obrázku ředitel společnosti AMBICA Jan Novotný  přebírá cenu z rukou Romana Cabálka, generálního ředitele společnosti Microsoft v České republice.

Řešení realizované v rámci oceněného projektu umožňuje vedoucím pracovníkům obchodní sítě společnosti Mountfield jednoduše získat komplexní informaci o aktuální i historické výkonnosti jednotlivých obchodních jednotek. Potřebné informace z datového skladu na SQL Serveru 2008 R2 jsou integrovány v interaktivních řídících panelech publikovaných na platformě Sharepoint 2010. Toto řešení přináší Mountfieldu produktivnější komunikaci a reporting obchodních výsledků a systematičtější hodnocení obchodní výkonnosti.
Krátkou prezentaci řešení naleznete zde.