English Čeština

Kdo jsme

zavřít ukázku

Když data pracují pro Vás…

jsme zvolili za naše firemní motto, protože přesně vystihuje naše poslání.
Pomáháme našim zákazníkům s budováním inteligentních obchodních systémů
založených na datech, systémů, které jim umožní mít správná rozhodnutí doslova na dosah.

AMBICA s.r.o. je česká softwarová a konzultační společnost, která dodává inteligentní softwarová řešení a služby se specializací na Business Intelligence.

Jsme profesionálové na Information Management, našimi klíčovými kompetencemi jsou:

Podporujeme Váš obchodní úspěch

Naším krédem je maximální úspěšnost projektů, přičemž za úspěch nepovažujeme jen dodržení rozsahu, termínů a rozpočtu. Úspěchem je pro nás maximální užitečnost dodaného řešení pro obchodní úspěch zákazníka.

Stavíme na profesionalitě, zkušenostech a partnerství

    • Technické kompetence

V našem vývojovém a konzultačním týmu pracují specialisté, kteří mají mnohaleté hluboké praktické zkušenosti s analýzou, návrhem a vývojem BI/DW řešení a aplikací. Díky tomu jsme schopni navrhovat optimální architektury a doručovat moderní, výkonná, otevřená a uživatelsky přívětivá řešení.

    • Obchodní znalosti a zkušenosti

Naši zákazníci oceňují nejen technické kompetence našich konzultantů, ale i znalost business problematiky, která nám umožňuje doručovat řešení v maximální míře podporující podnikání našich zákazníků. Know-how, které jim AMBICA může nabídnout, se opírá především o praktické zkušenosti, získané na mnoha projektech v průběhu posledních deseti let.

    • Spolehlivé partnerství

Našimi zákazníky jsou úspěšné organizace z různých vertikál podnikání. Od našeho vstupu na trh v roce 2004 jsme pro ně realizovali mnoho obchodně užitečných řešení, která dále podporujeme a rozšiřujeme. I díky tomu nás naši klienti vnímají jako spolehlivého partnera ve světě dat.