English Čeština

Open Business Intelligence

shutterstock_128232179Naše řešení, založené na open source technologiích, od databází až po webové analytiky a dashboardy, se může srovnávat s tradičními BI platformami, a to vše při minimálních licenčních nákladech.

Open BI představuje zajímavou konkurenceschopnou alternativu k tradičním řešením na platformě Microsoft nebo Oracle. Jedná se o komplexní BI řešení od správy databáze datového skladu a řízení datových pump, přes vytváření analytických modelů, reportů a dashboardů, až po jejich zpřístupnění prostřednictvím webové aplikace, což znamená vizualizovaný přístup k aktuálním datům prakticky odkudkoliv.

Oproti komerčním řešením například na bázi Microsoft má Open BI alternativa potenciál ušetřit finanční prostředky za pořizování licencí k jednotlivým komponentám. Není to však na úkor kvality řešení, i zde jsou použity jen prověřené komponenty zajišťující efektivní a bezproblémovou práci s daty. Jmenovitě se jedná o prvky MySQL, Postgre, Mondrian, Vertica a další. Open BI tak představuje finančně nenáročnou a zároveň spolehlivou alternativu k tradičním BI platformám.

Pro více informací jsme pro Vás připravili produktový list, produktové video a trial verzi, na které si budete mít možnost po dobu 30 dní otestovat práci s klientskými nástroji Open BI. V případě dalšího zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

1produktový list Open BI

 

3video Open BI

zavřít ukázku

 

2trial verze Open BI