English Čeština

AMBICA Academy

AMBICA ACADEMY

AA_levelAMBICA je především praktickým realizátorem BI řešení. Nicméně řada našich aktivit směřuje do sféry vzdělávání, a to ze dvou základních důvodů:

  • Zákazníci, kteří implementují BI řešení nebo plánují jeho implementaci, potřebují informace, a to nejenom ve formě technických školení BI technologií, ale i metodik a praxí ověřených implementačních postupů a také možností využití a adopce typických BI řešení uživateli.
  • Trh BI i zákaznická báze společnosti AMBICA neustále rostou, proto je příprava BI konzultantů a vývojářů na profesní kariéru v softwarové společnosti specializované na dodávky BI řešení jednou z priorit společnosti.

Proto jsme se rozhodli výše uvedené vzdělávací aktivity soustředit pod značku AMBICA Academy. Tím vznikl vzdělávací institut, který je do jisté míry na ostatních komerčních aktivitách společnosti nezávislý. Na druhou stranu využívá praktického know-how, které AMBICA a její konzultanti získali na mnoha projektech v průběhu posledních deseti let.

Vzdělávací programy se orientují na dvě základní cílové skupiny – firemní zákazníky a studenty vysokých škol. Pro každou z těchto cílových skupin připravil institut AMBICA Academy speciální program.