English Čeština

Videoukázky AMBICA BI

V následujících videích můžete shlédnout praktické ukázky prací v prostředí AMBICA BI. První videoukázka se zabývá tvorbou dashboardu a typickými prvky používanými při jeho tvorbě. Budete tak svědky toho, že dashboard lze vytvořit během několika málo minut a to velice jednoduše a intuitivně. Veškeré prvky jsou do dashboardu vkládány pomocí jednoduchých ikon a jsou jednoduše přemisťovatelné pomocí funkce drag and drop a na všechny prvky lze v individuálních kombinacích aplikovat filtry tak, aby se vztahovaly pouze na vybrané objekty (případně samozřejmě na celý dashboard).
 

 

zavřít ukázku

 
V další videoukázce můžete shlédnout tvorbu analýzy a některé z možností její následné editace. Vytváření spočívá v připojení zdroje a přetažení vybraných entit pomocí funkce drag and drop. Další editace je prováděna pomocí průvodce grafu a designéru grafu, kteří obsahují velké množství možných úprav grafů.
 

 

zavřít ukázku

V této sekci budou průběžně přibývat další videoukázky. Ty se budou zabývat webovým rozhraním a desktopovým klientem obecně.