English Čeština

TRADIX UH, a.s.

Filozofie společnosti TRADIX je založena na poskytování komplexních služeb zákazníkům v oblasti prodeje stavebních materiálů a realizace staveb. Nejde jen o kvalitu dodaných materiálů a služeb, ale o vytváření důvěryhodných a seriozních partnerských vztahů se zákazníkem. V současné době firmě patří pozice největších stavebnin v regionu. Společnost TRADIX je rovněž držitelem certifikátu systému řízení jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001.
Společnost tvoří dva právní subjekty. Prodej stavebních materiálů a veškeré obchodní aktivity jsou realizovány prostřednictvím akciové společnosti TRADIX UH, a.s. a ostatní činnosti, to jsou realizace staveb, elektromontáže, montáže dveří a střešních oken a autodoprava, zabezpečuje TRADIX REALIZACE s.r.o.
AMBICA oslovila společnost TRADIX s nabídkou svých BI produktů. Z širokého portfolia si manažeři TRADIXu vybrali pro zahájení spolupráce produkt Plan4S, komplexní plánovací systém, který umožňuje organizacím vytvářet rychle a efektivně podnikové plány, rozpočty a forecasty.