English Čeština

Produkty, technologie a interaktivní BI aplikace

Produkty, technologie a interaktivní BI aplikace

Naše produkty a řešení na platformě Microsoft Business Intelligence či Open Business Intelligence Vám umožní mít správná rozhodnutí doslova „na dosah“. V této sekci můžete zhlédnout demo ukázky využití některých řešení a technologií. Dále si také můžete vyzkoušet, jak v praxi fungují naše řešení. Otestujte si „živé“ aplikace pro jednotlivé procesy nebo oblasti a vyzkoušejte si jejich možnosti, funkcionalitu a komfort ovládání.zavřít ukázku

Organizace jsou v dnešní době stále více zahrnovány obrovským množstvím informací. Pokud se chcete správně rozhodovat, potřebujete k tomu vhodnou podporu, jakou poskytuje platforma Microsoft Business Intelligence.

zavřít ukázku

Samoobslužný přístup k datům snižuje závislost uživatelů na oddělení IT, urychluje přístup k datům a umožňuje uživatelům přijímat správná rozhodnutí ve správnou dobu.zavřít ukázku

Power View umožňuje uživatelům v prostředí webového prohlížeče jednoduše analyzovat, vizualizovat, prezentovat svá data a výsledky průzkumů sdílet s ostatními.

zavřít ukázku

Podívejte se, jak Vám nástroj Power Map může pomoci vizualizovat a porozumět geo-lokalizačním údajům.zavřít ukázku

Objemy dat rostou geometrickou řadou a za tímto růstem stojí jak nové datové typy, tak nové zdroje dat. Navrhneme optimální architekturu a implementujeme datový sklad, který bude stabilní a snadno rozšiřitelný.

zavřít ukázku

Dashboardy poskytují přehledně na jedné obrazovce vizualizované informace potřebné pro sledování cílů, zodpovězení zásadních otázek a upozornění na případné problémy a umožňují se správně a včas rozhodovat.zavřít ukázku

Open BI představuje dostupnou a konkurenceschopnou alternativu ke klasickým komerčním řešením. Jedná se o komplexní BI řešení zajišťující vizualizovaný přístup k aktuálním datům prakticky odkudkoliv.

zavřít ukázku

Ambica BI je prezentační a analytickou platformou postavenou na nástrojích společnosti AMBICA s.r.o. s využitím špičkových vývojářských .NET komponent a lze ji připojit k různorodým typům datových zdrojů.